O NÁS

Kdo jsme?

Jsme skupina lidí, kteří absolvovali stadium energetické medicíny školy The Four Winds, Alberta Villoldo Ph.D., a tak se z nás pod odborným vedením lektorů z různých koutů světa stali terapeuti energetické medicíny, nebo-li šamané.

I my pocházíme z různých regionů a každý z nás má za sebou rozličnou životní cestu. Dohromady nás však svedl společný zájem o energetickou medicínu, komplexní léčbu člověka a nalezení vlastního poslání.

Proto jsme se po absolvování studia rozhodli vytvořit skupinu, která staví na společné bázi znalostí školy The Four winds. Našim cílem bylo jednak vytvořit platformu nám šamanům, pořádat pravidelná  setkání, na kterých si i my můžeme vzájemně poskytnout energetické ošetření, ale zároveň také představit energetickou medicínu veřejnosti.

Ctíme tradice a hodnoty práce s energií, ale zároveň jsme moderní😊 Používáme všechna obvyklá sociální media a můžete se s námi spojit online.

Proč právě Shamans spa?

Protože šamané jsou normální lidé, kteří sice pracují s energií, ale sami také rádi relaxují. Baví nás vyměňovat si zkušenosti, probírat metody a pořádat společné akce, konference i wellness pobyty. 

Chceme se pravidelně setkávat a užívat si života.

Jste šaman(ka),který/á) absolvoval(a) komplexní studium školy The Four Winds a chcete s námi relaxovat?

V tom případě se přihlašte na info@shamans-spa.com a přidejte se k nám. Nehce se rozmazlovat od kolegů z branže a přidejte se k našim pravidelným online i offline setkáním, wellness víkendům i konferencím.

Nechť se i Váš život promění v relaxační wellness😊

Nejste šaman a přemýšlíte, že oslovíte někoho z naší skupiny s dotazem na individuální sezení?

Pak jste tu také správně!

Zde: shaman-spa.com/samani/ se můžete podívat, kde najdete šamana/ku, který(á) je Vám nejsympatičntěší. Pracujeme také online, takže si nemusíte dělat starosti, když nikoho nenajdete ve Vaší dojezdové vzdálenosti.

Stačí sebrat odvahu a pak už si jen užívat Vaši  životní cestu s podporou vybraného šamana.

Jaké jsou typické problémy, se kterými se na nás můžete obrátit?

Obecně vzato prakticky s čímkoliv, co Vás drží v šachu. Typicky například s chronickými zdravotními obtížemi či s problémy vztahovými, osobními, finančními i pracovními.

Můžete se na šamana obrátit, i když nemáte konkrétní problém, ale “jen” takový pocit, že Vás takové ošetření láká?

Rozhodně ano! Je totiž daleko efektivnější zabývat se problémem dříve, než se manifestuje hmotně či fyzicky. Aneb provádíme i preventivní prohlídky. Tak neváhejte a sjednejte si konzultaci u konkrétního kolegy či kolegyně. 😊