Mgr. Barbora Večeřová

Mým cílem je propojit svět klasické tzv. západní medicíny se světem medicíny energetické, neboli s šamanismem. Tyto dva pohledy se nevylučují, ba naopak je lze s úspěchem kombinovat.

Pocházím z Českým Budějovic a rozhodně jsem se nenarodila s nějakými nadpřirozenými schopnostmi😊

Vystudovala jsem gymnázium a poté germanistiku na FF UK v Praze. Několik let jsem učila na Akademii múzických umění a později jsem se vedením osudu stala spoluzakladatelkou koncernu Všeobecný lékař, kde jako spolumajitel firmy ve vedení společnosti stále působím. Ráda sportuji a píši humoristickou literaturu.

Vždycky mne však zajímalo, jak to, že jeden člověk má tzv. nadpřirozené schopnosti a druhý ne. Jak se člověk stane léčitelem? Musel se tak narodit? Musel prožít něco zvláštního? Proč někdo vidí víc, než ostatní? Proč je někdo průměrný a jiný „geniální doktor“? Co dělá jinak? Proč u někoho dojde k tzv. spontánní remisi = zázračnému uzdravení a u druhého ne? 

Ze zvědavosti jsem absolvovala řadu seminářů online i prezenčně jak u českých tak především u zahraničních lektorů. Namátkou Ing. Petr Velechovský, Eva Elxa, MUDr. Joe Dispenza, Clemens Kuby, MUDr. Ruediger Dahlke, Bruce Lipton, Luise Hay, Dr. Gregg Braden, Donald Walsch,  Denisa Říha Palečková, Adam Barley ….. Pomyslnou tečku za tímto obdobím sběru informací učinilo komplexní prezenční studium Energetické medicíny školy The four Winds Alberta Villoda Ph.D.  Teprve s praxí a znalostmi z tohoto semináře jsem vstoupila do role lektorky, přednášející a terapeutky energetické medicíny, neboli šamana.

A mohu Vám tímto zcela zodpovědně oznámit, že se energetická práce dá naučit stejně jako třeba němčina. Není potřeba mít nějaké speciální vlohy. Je však potřeba mít odvahu být jiný, dokázat naslouchat svému vnitřními hlasu a mít kvalitního průvodce, který Vás práci s energií naučí.

Mým posláním je rozšířit povědomí o práci s energií mezi širokou veřejnost. Z toho důvodu jsem také v kontaktu se svými zahraničními kolegy, absolventy vzdělávacího programu The four winds Alberta Villolda. Proto také vzniky stránky shamans-spa.com, kde se můžete přehledně podívat, jak takoví šamané vlastně vypadají😊 a kde přesně je můžete najít.

Tak prozkoumejte naše stránky a přesvědčte se, že moderní šamanismus není žádné ponuré rachtání chřestidlem v začouzené hliněné chýši.

Jedná se o wellness sezení, při němž se šaman-terapeut primárně nezabývá Vaším tělem, ale energií Vašeho těla, která ovlivňuje nejen celkový stav Vašeho fyzického organizmu, ale také Vaši psychiku, emoce a prožívání situací v životě. Šaman totiž dokáže velmi efektivně nechat klienta uchopit příčinu problému a odstranit ji. Následkem toho pak může dojít k procesu hojení/ léčby těla i ducha.

Jak takové sezení probíhá?

Během sezení si můžete klidně i lehnout:-) Jde hlavně o to, abyste se cítili pohodlně a uvolněně.

Společně se podíváme na energii, která Vám v životě překáží, nechám Vás na ni sáhnout, nechám Vás rozhodnout, zda ji chcete odstranit a nahradit energií čistou, ozdravnou. Vždy budete vědět, co se děje.  Vy, respektive Vaše energetické pole, určujete tempo, obsah i to, do jaké hloubky společně půjdeme.

Pokud budu Vaším průvodcem já, budu se starat o to, abyste se během této zkušenosti cítili komfortně a budu tzv. držet prostor tak, aby se Vašemu tělu a duši povedlo dosáhnout maximálně efektivního výsledku.

Skvělá zpráva je, že příčiny fyzických i psychických problémů jdou z energetického pole úplně normálně vyndat, transformovat, a tím odstranit. To, co byste sami pracně hledali, mnohdy i roky zpracovávali a co namáhavě táhnete životem, lze při energetickém sezení efektivně vyřešit během hodinky. A to se rozhodně vyplatí😊

Jedno sezení se mnou trvá průměrně 90 minut a stojí 3.200 kč včetně DPH. (matky/otcové samoživitelky/lé, studenti, senioři  a zaměstnanci společnosti Všeobecný lékař mají 50 procent slevu) 

Proč lidé obvykle k šamanovi chodí si můžete přečíst zde

Co říkají klienti po sezení zjistíte zde

A jaký mají klienti dojem s odstupem několika dní si můžete přečíst tady

A jako bonus ukázka, že přenos energie funguje i online na dálku

Přehrát video
Přehrát video

Co říci závěrem?

Šamanem neboli terapeutem energetické medicíny se může stát naprosto každý.

Ano, i Vy! 😊 Lze se to naučit úplně stejně jako třeba němčinu nebo účetnictví, ale je bezpodmínečně nutné mít kvalitního lektora.

Šamané jsou normální lidé!

Jezdíme autem, používáme email, telefon, internet, koukáme na youtube a řešíme normální věci každodenního života jako každý jiný.

Šamanismus není náboženství.

Jedná se o práci s energií a může ho s úspěchem praktikovat křesťan, budhista, muslim i ateista…

Práce s energií funguje i online.

Sezení se šamanem lze provést jak při osobním setkání tak i přes whatsapp, zoom, teamsy, skype a případně pouze telefonicky či po domluvě i zcela bezkontaktně. Nemusíte se tedy rozhodně kvůli tomu trmácet do hor ani do amazonského pralesa. Energie se přenáší i na dálku. Během sezení tak můžete klidně zůstat ve Vašem obýváku😊

Ve skutečnosti neléčí/nepracuje šaman.

Šaman jen provází, hlídá a tzv. drží čistý energetický časoprostor, v němž se energie klienta potažmo sekundárně jeho organizmus má možnost zotavit, přijít na příčinu problému a restartovat se. Energetické pole pracuje samo a ano, pravděpodobně byste to dokázali sami. Jen s šamanem je tento proces daleko efektivnější, jasnější a přehlednější.

Tak najděte odvahu poznat sami sebe, objevte svoje skryté schopnosti a nové možnosti😊